Lukk vajab remonti? Vaja avada uks?
Helista +372 660 9997
info@lockforce.ee

Kauplus on avatud:
E-R 9:00-17:30
L,P SULETUD

Tootegrupid

Blogi

Ukse pinnal nähtamatuks jäävad peithinged annavad uksele visuaalselt laitmatu ja minimalistliku välimuse. Peithing süvistatakse ukse ja lengi sisse ukse tootmise protsessis ning peithingesid on võimalik paigaldada pea igat tüüpi sise- ja välisustele.

JNF peithing 

Mis on peithing ja miks kasutada uksel traditsiooniliste hingede asemel peidetud hingesid?

Peithing on ukse- ja lengi sisse süvistatav ukse hing, mis on kinnise ukse korral märkamatu. Peithingesid on võimalik paigaldada pea kõikidele sirge servaga ukse tüüpidele ning hinged süvistakse ukselehe ja lengi sisse ukse tootmise protsessis. Peidetud hingesid on võimalik paigaldada erineva kaalu, materjali ja suurusega sise- ja välisustele.

JNF 3D reguleerimisega peithinged

Peidetud hingede abil ei ole uksel hingede kohas väljaulatuvaid detaile, mis omakorda aitab rõhutada ukse terviklikku välimust ja selle ümbrust. Erineva pinnaviimistlusega peithingesid saab sobitada teiste uksetarvikutega, et lõpptulemus oleks terviklik. Lisaks on peithingedel 3D reguleerimise võimalus, tänu millele saab ust reguleerida nii, et ukse liikumine oleks võimalikult sujuv.

Peithingedel on sõltuvalt mudelist erinev kandevõime. Näiteks suudavad kaks Cemom Estetic 200 sarja peithinge kanda kuni 225 kg kaaluvat ust.

Cemom Estetic 100 sarja kahe hinge kandevõime 900 mm ukse puhul on kuni 100 kg ning hinged on samaaegselt ka tuletõkkeomadustega.

Küsi peithingede kohta lisainfot aadressil info@lockforce.ee.

Lock Force OÜ

preload images preload images preload images