Lukk vajab remonti? Vaja avada uks?
Helista +372 660 9997
info@lockforce.ee

Kauplus on avatud:
E-R 9:00-17:30
L,P SULETUD

Tootegrupid

Blogi

Ukse puhul tasub tähelepanu pöörata sellele, et uks oleks helikindel ning ei laseks läbi valgust ja lõhnasid. Aina rohkem kasutatakse lävepaku alternatiivina ukse sisse süvistatud tihendit, mis täidab ukse sulgemisel põranda ja ukse vahelise ava. Miks valida uks, millel on mehaaniliselt allalaskuv tihend ning kas tihend on praktilisem ja efektiivsem kui lävepakk?


Mis on automaatselt allalaskuv uksetihend?

Ukselehe alla süvistatud tihend laskub ukse sulgemisel ukse alt servast alla ning sulgeb ukse ja põranda vahel oleva tühimiku. Vaata videot. 

Automaatselt allalaskuvat uksetihendit kasutatakse peamiselt ukse heli,- valgus- ja õhukindlaks muutmiseks ning selle abil hoitakse ära ka tolmu, vee ja putukate levik. Lisaks on võimalik allalaskuva tihendi abil hoida ruumis kindlat temperatuuri ja vähendada lõhnade levikut ühest ruumist teise.


Planet X3

Allalaskuva uksetihendi abil on võimalik jätkata ruumides põranda pinda ja lävepaku puudumisel saab nendes ruumides ilma takistusteta liikuda piiratud liikumisvõimega või ratastooliga inimene. Samuti saab lävepakuta ruumides töötada segamatult robottolmuimeja.

Allalaskuvatel lävepakkudel on erinevad omadused ja tehnilised näitajad vastavalt sellele, milline on vajadus ja millist eesmärki peab allalaskuv uksetihend täitma. Näiteks on tihendeid, millel on suitsu, tuletõkke või viivitusega alla laskumise funktsioonid ja on ka tihendeid, millel on evakuatsiooni nõudmistele vastavad sertifikaadid, kaitse radioaktiivsuse eest või bakterite leviku tõkestamise funktsioon.

Tihendit on võimalik paigaldada puidust,- metallist või PVC ukse süvisesse nii tootmisprotsessis kui ka hiljem uksele lisaelemendina näiteks sokli abil. Lävepakku on võimalik tellida ka liugustele.


Kas allalaskuvat uksetihendit on võimalik paigaldada ka klaasuksele?

Allalaskuvat uksetihendit on võimalik paigaldada erineva paksuse ja pikkusega klaasuksele ning see kinnitatakse klaasi pinnale spetsiaalse liimiga. Klaasuksele paigaldatavat tihendit on võimalik tellida heliisolatsiooni, suitsu ja tuletõkke omadustega.


Planeti klaasukse lävepakud


Lock Force tootevalikus on uus allalaskuv uksetihend, millel on ventileerimist võimaldavad omadused.


Planet MinE-F

Planeti uus automaatselt allalaskuv ventileerivate omadustega uksetihend sobib hästi puidust ustega ruumidele, kus ventileeritava õhu liikumine peaks toimima läbi ukse all oleva avause. Tihend võimaldab õhul liikuda ühest ruumist teise ka juhul, kui uks on suletud. Allalaskuv uksetihend sobib kohta, kus soovitakse takistada lõhnade, valguse ja helide väljumist teise ruumi, näiteks tualettruumide ustele.


Planet MinE-F

Planeti ventileerimist võimaldava allalaskuva uksetihendi heliisolatsioon on kuni 27 dB ja tihend laskub alla kuni 20 mm, ta on vaikselt sulguv, energiasäästlik ja tihendit saab tellida ka tuletõkke omadustega. Ventileeriva omadusega allalaskuvat lävepakku on võimalik tellida ka klaasustele.

Küsi toote kohta lisainfot või hinnapakkumist oma kliendihaldurilt, kirjuta meile info@lockforce.ee või helista +372 660 9997.

preload images preload images