Lukk vajab remonti? Vaja avada uks?
Helista +372 660 9997
info@lockforce.ee

Kauplus on avatud:

E-R 9:00-17:30

L,P SULETUD

KAUPLUS ON 18.09 SULETUD!
Kaupade väljastamine toimub lao uksest.

Tootegrupid

Blogi

Lihtsus, detailide vähesus, puhtad jooned ja sujuvad üleminekud- minimalistlik sisekujundus lööb endiselt laineid ja sama trend on ka ukse disainis.

Üha rohkem soovitakse ust, mis oleks visuaalselt "seinaga üks" ehk ilma silmale nähtavate ukseraamide, lävepakkude ja hingedeta. Meil on sellele lahendus!

Nähtamatu ukse põhimõte seisneb selles, et alumiiniumist ukseraamid kombineeritakse ukse ja lengi sisse koos süvistatavate peithingedega. Selliste süsteemide abiga saab uks seinaga üheks.

Argent Alu on viinud selle “nähtamatu” kontseptsiooni sammu võrra veelgi kaugemale, tuues turule seinasisesed liugukse süsteemid ning nähtamatud põrandaliistud. 

Sisseehitatud alumiiniumist ukseraami on võimalik kombineerida raskemate uste puhul ka pendelhingedega. Invisidoor® AX Pro võimaldab minimalistlikku viimistlust isegi kuni 100kg siseustele.

Samuti on „nähtamatu“ uksesüsteem saadaval kogu ruumi kõrgusesse ulatuvatele lükandustele. Integreeritud süsteem tagab võrdselt nähtamatu viimistluse nii pinnapealstele kui ka seinasisestele lükandustele. Võimalikult minimalistliku tulemuse saavutamiseks vormistatakse seinasisene süsteem Invisidoor® SDX 125 kipsplaatidega.

Kõike vajaminevat minimalistliku ja nähtamatu ukse jaoks pakub meie koostööpartner Argenta.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust info@lockforce.ee.

 

LOCK FORCE

preload images preload images preload images