Lukk vajab remonti? Vaja avada uks?
Helista +372 660 9997
info@lockforce.ee

Kauplus on avatud:
E-R 9:00-17:30
L,P SULETUD

Tootegrupid

Blogi

Uus nutilukk HALKE HA31- kuus erinevat avamisvõimalust ja mobiilirakendus juhtimaks nutiluku tööd.

Halke nutilukk HA31

Kasutajasõbralik nutilukk sobib kõigile 30- 80mm paksusega alumiiniumprofiil-, metallprofiil-, metall ja puitustele. Kõigest 2.5kg kaaluv lukk on valmistatud roostevabast terasest ja sobitub erinevate lukukorpustega, näiteks Abloy lukukorpustega. Värvivalikus on neli erinevat varianti- roostevaba, kuldne, tumehall ja must. Saadaval on ka lõigatud nurgaga nutilukk, mis sobib hästi kitsasprofiilustele.

Halke nutilukk HA31- roostevaba, kuldne, tumehall ja must

Halke nutilukul on kuus erinevat võimalust avamiseks:

1. Bluetooth avamine- Bluetooth ühenduse abil on võimalik nutilukku kuni 5 meetri ulatuses mobiilirakenduses avada ja lukustada. Bluetooth ühenduse abil on võimalik kasutajatele anda kaugvolitusi ehk e-võtit, mille abil saab näiteks külaliskorteri külastaja rakenduses määratud kindlal ajaperioodil ust piiramatult avada ja lukustada. Ajaperioodi lõppedes kaotab e-võti kehtivuse ning ligipääs ruumidesse on suletud.

2. Nutitelefoniga avamine üle interneti- kontrollkeskusega ühendatud lukk võimaldab internetiühenduse olemasolul mobiilirakenduses või veebiprogrammis avada ja lukustada ust kõikjal. Lisaks on võimalik kontrollkeskuse abil teha üle interneti teisigi nutilukuga seotud toiminguid, näiteks hallata paroole, anda kaugvolitusi ja vaadata luku kasutamise ajalugu.

3. PIN-koodiga avamine- paroole on võimalik luua ja hallata läbi mobiili-või veebirakenduse. Parool võib olla püsiv, ajalise piiranguga või ühekordne. 

4. Kiipkaardiga avamine- kiipkaart tuleb eelnevalt mobiilirakenduse abil seadistada, kiipkaart võib olla püsiv või ajalise piiranguga.

5. Sõrmejäljelugeja- sõrmejälg tuleb registreerida mobiilirakenduse abil enne selle kasutamist ja sõrmejälg võib olla püsiv või ajalise piiranguga.

6. Võtmega avamine- komplektis on 3 võtit, millega on võimalik lukku avada näiteks siis, kui patareid on ootamatult tühjaks saanud.

Halke nutiluku HA31 avamisvõimalused

Halke nutilukk sobib hästi näiteks Airbnb, kodu, kaupluse, hotelli või kontori ustele. Lukk vajab töötamiseks nelja AAA- patareid ning luku eluiga kinni ja lahti lukustamisel on kuni 10 000 korda. Avariiolukorras on võimalik nutilukku avada kas lisatoiteallikaga või mehaaniliselt võtmega.

Tutvu tootevalikuga.

 

LOCK FORCE

preload images preload images