Tootegrupid

Blogi

Minimalism arhitektuuris lööb oma sirgete joonte ja selgusega ning viib meid tagasi põhitõdede juurde. Sisekujunduses on selle mõjutusi näha “nähtamatus” uksedisainis, mis kombineerituna peithingede ning nähtamatute integreeritud ukseraamidega jätab interjööri selged ja puhtad jooned.

Argent alu on viinud selle “nähtamatu” kontseptsiooni sammu võrra veelgi kaugemale, tuues turule seinasisesed liugukse süsteemid ning nähtamatud põrandaliistud.

Selliste süsteemide puhul saab uks seinaga üheks. Ukseraamid kaovad ning hinged poevad peitu.

Taoline laitmatu interjöör saab alguse alumiinium ukseraamidest, mis peale viimistlemist muutuvad pea nähtamatuks; need omakorda kombineeritakse ukse ja lengi sisse süvistatavate peithingedega, millega tagatakse võimalikult minimalistlik ning esteetiline eluruumi kliima.

Sisseehitatud alumiinium ukseraami on võimalik kombineerida raskemate uste puhul ka  pendelhingedega. Invisidoor® AX Pro võimaldab minimalistlikku viimistlust isegi kuni 100kg siseustele.

Samuti on „nähtamatu“ uksesüsteem saadaval kogu ruumi kõrgusesse ulatuvatele lükandustele. Integreeritud süsteem tagab võrdselt nähtamatu viimistluse nii pinnapealstele kui ka seinasisestele lükandustele. Võimalikult minimalistliku tulemuse saavutamiseks vormistatakse seinasisene süsteem Invisidoor® SDX 125 kipsplaatidega.

Rohkem infot: info@lockforce.ee

preload images preload images preload images