Lukk vajab remonti? Vaja avada uks?
Helista +372 660 9997
info@lockforce.ee

Kauplus on avatud:
E-R 9:00-17:30
L,P SULETUD

Tootegrupid

Blogi

Tee oma elu mugavaks ja planeeri juba enne kodu soetamist lukkude sarjastus. Ava kõik lukud ühe võtmega!

Mis on lukkude sarjastamine?

Lukkude sarjastamine teeb hoonetes liiklemise lihtsamaks ning sujuvamaks ja sul ei ole kaasas vaja tassida rasket võtmekimpu. Piisab kui tellid lukusüsteemi ning sellega määratakse ära, milliseid uksi võtmed avavad. Lukke on võimalik sarjastada nõnda, et üks võti avab kõik sinu kodu lukud (trepikoja, korteri, keldriboksi ja postkasti ukse). Iga võtmeomanik pääseb aga sisse vaid talle ettenähtud ustest ja samas on võtmehoidja küljes vaid üks võti.
Lukusüsteemid sobivad nii eramajadele kui ka suurtele korrusmajadele, büroohoonetele ja mujale, kus on rohkelt lukustatavaid uksi.

 

OMA VÕTME LUKUSTUS- iga võti avab vaid ühte lukku. Kasutatakse sarilukustuse osana.

 

SAMAKESKNE LUKUSTUS- üks võti avab kaks või rohkem lukku. Sobib eramajade, suvekodude jms lukustamiseks.

 

KESKLUKUSTUS- ühiste ruumide lukustus, kus kesklukk (nt. trepikoja lukk) avaneb mitme erineva võtmega (nt. korteri võtmega). Sobib korruselamute lukustamiseks.

 

PEAVÕTME LUKUSTUS- peavõti avab kõik antud sarja lukud lisaks luku omale võtmele. Peavõti võimaldab takistusteta ligipääsu hoone igale ruumile. Sobib büroohoonete, kaubanduskeskuste, tööstushoonete jms lukustamiseks.

 

ÜLDVÕTME LUKUSTUS- üks ühine võti avab kõik lukusüsteemi koondatud lukusüdamikud, samas on hoone kasutajatel ligipääs ainult neile ette nähtud ustest. Lukustus koosneb eelpool mainitud lukustuse kombinatsioonidest. Sobib kõrget võtmeturvalisust nõudvatele objektidele, näiteks haiglad, vanglad, tehased, tööstusettevõtted jms.

 

Küsi lisaks: info@lockforce.ee või +372 660 9997

LOCK FORCE

preload images preload images