Tootegrupid

Blogi

Lock Force´is on JÄRELMAKS!

2017-04-18 15:35:50

Pakume koostöös LIISI´ga Sulle võimalust tasuda oma ostude eest JÄRELMAKSUGA.
Investeeri oma vara turvalisusesse - hangi endale kindel turvalukk või hoopis seif.
Parima lukustuslahenduse leidmiseks, konsulteeri meie ekspertidega - nemad aitavad leida just Sinu vajadusetele parima lahenuse.

Reedel, 3. juunil külastas Lock Force´i Eesti naiste seitsmevõistluse rekordi omanik Grit Šadeiko. Toetame tema ettevalmistust Rio olümpiaks. Kasutasime juhust ja andsime Gritile ülesandeks valmistada ühest võtmest koopia. Tuli hästi välja!
Soovime Gritile olümpial palju kordaminekuid.

CITIUS, ALTIUS, FORTIUS!


Pildil: Grit Šadeiko

Lock Force OÜ osaleb 5-8 aprill 2016 Nordbygg ehitusmessil Rootsis koos oma kahe hea partneriga Saku Metall Uketehas AS´i ja Saku Tehno Metall OÜ´ga.

Nordbygg on üks Põhja-Euroopa suurimaid ehitusmesse, kus olsaleb oma uute ja innovaatiliste ideede ning lahendustega üle 800 ettevõtte enam kui 30 riigist.
 

Külastage meid messihalli boksis C19:31!

Lock Force OÜ kuulub vähem kui 1% Eesti ettevõtete hulka, kelle edu ja kiiret arengut on Äripäev tunnustanud tiitliga "Eesti Gasellettevõte 2016".

Gasell on Ameerika Ühendriikides alguse saanud kiiresti arenevate firmade toetusliikumine.

Igal aastal korraldab Äripäev Gaselli Kongressi, kus tunnustatakse kiiresti kasvavaid Eesti ettevõtteid ja nende juhte.
Gasellettevõte on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loob kõige rohkem uusi töökohti ning kannab endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi  - paindlikkus, kiirus ja julgus.

Julge hundi rind on rasvane!


2014 aasta Abloy Diilerpäeval toimus 19. septembril Tallinnas hotellis Sokos Viru.

Diilerpäeva pidulikul õhtusöögil anti üle „Abloy tunnustus“ rändauhind, seekord juba 13ndat korda. Tunnustuse pälvis Lock Force aktiivne müügimees Mehis Must. Mehis on meie lukupoe asutaja, ta on lukualal töötanud üle 10 aasta. Mehist iseloomustavad head läbirääkimisoskused, loov suhtumine klendi lukustusvajadustesse ja pühendunud müügitöö.

 

Auhnna andsid Mehisele üle Baltimaade müügijuht Janne Salokangas ja Abloy Oy ekspordijuht Jari Toivanen.

Abloy Oy Eesti Filiaal  annab rändauhinda ”Aasta Abloy tunnustus Eestis” alates 2001 aastast inimesele või ettevõttele, kes on möödunud aasta jooksul paistnud silma Abloy toodete müügi, tehnilise tundmise, oluliste kliendisuhete loomise ja hoidmise eest. Auhinna saaja on pühendunud Abloy sümbollause ”Turvalisuse sümbol” edasiviija.

 

preload images preload images preload images