Lukk vajab remonti? Vaja avada uks?
Helista +372 660 9997
info@lockforce.ee

Kauplus on avatud:
E-R 9:00-17:30
L,P SULETUD

Tootegrupid

Tootegrupid

‹ Tagasi toodete juurde
printer icon
Toode LUKUÕLI ABLOY 200 ML
Toote kood ABÕLI
Bränd ABLOY
Hind 8.67 €
- +

LUKUÕLI ABLOY 200ML


Tihtipeale kui lukk tõrgub töötamast, on põhjus just väheses hoolduses, kuna sinna kogunenud tolm ja mustus ei lase sellel enam korralikult toimida. Lukusüdamikku on vaja puhastada ja õlitada vähemalt 1-2 korda aastas olenevalt kasutuskohast ja -tingimustest. Luku tõrgeteta töö tagamiseks soovitame panna uks kord aastas tilk õli luku keelele ja võtmeavasse. Üldkasutatavate ruumide uste lukkusid tuleb õlitada igakuiselt.

 • Kvaliteetne Abloy lukuõli
 • Kogus: 200 ml
  Kasutamine:

  Luku puhastamiseks lase õli südamiku sisse ja lükka võti sisse. Ära keera võtit lukuaugus! Tõmba võti välja ja pühi pehmesse lappi. Lapp ei tohi võtmele anda külge kiudusid, mis võivad hiljem sattuda luku südamiku sisse. Jätka sellisel moel puhastamist kuni välja tõmmatav võti on puhas.

  Luku õli kasutamine hoiab ära niiskuse kinnitumise luku osadele ja luku jäätumise. Jäätunud luku kasutamiseks tuleb kasutada luku sulatamise vahendit.

  Hoiatus! Pudel on rõhu all! Pudelit ei tohi hoida aktiivse päikese käes ega tempertatuuril üle +50C. Pudelit ei tohi lõhkuda ega põletada. Hoida eemal tulest ja kergesti süttivatest materjalidest.
  Hoida lastele kättesaamatus kohas!


  Kuidas lukku hooldada? Loe lisa

  Küsi lukumeistrilt nõu:

  Soovitame

  LUKUÕLI ABLOY 50 ML

  4.87 €

  preload images preload images preload images